REFERANSLAR

BONFIGLIOLI

İtalya merkezli olup dünya genelinde hizmet vermekte olan Bonfiglioli firmasının, Bir çok şubesinin Bilgi sistemleri ve network altyapısı projelendirilip kurulum işlemleri başarı ile tamamlanmıştır.

Rossi

İtalya merkezli çok, uluslu firmanın; Türkiye fabrikasının data altyapısı, aktif cihazların temini ve konfigürasyon yapılıp,sanallaştırma projesi başarı ile tamamlanmıştır.

HPE

Firma ile Subcontractor ( yüklenici ) olarak yapılan anlaşma gereği, Belirlenen firmalara SLA düzeyinde destek verilmektedir.

Akzo Nobel

HPE firması ile yapılan anlaşma çerçevesinde firmanın İzmir'de bulunan fabrikalarına SLA seviyesinde hizmet verilmektedir.

Yağmur Plastik

Firmanın İzmir'de bulunan üretim tesislerinin çevresi ve üretim alanları, IP Kamera sistemleri kullanılarak projelendirilmiştir. Firmanın ihtiyaçları doğrultusunda Kamera Sistemi kurulumu yapılmıştır.

İzmir Metro

F.Altay-Üçyol arasında ki tünelin Fiber Optik Lineer Isı Algılama Sistemi temin edilip kurulum ve devreye alma işlemleri yapılmıştır. Ayrıca acil çıkış bölgeleri için CCTV sistemi devreye alınmıştır.